Apartamenty Santa Ursula

Mar 15, 17 Apartamenty Santa Ursula

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Posiadamy na sprzedaż dwa apartamenty w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Znajdują się one zaledwie 500m od plaży, w miejscowości Costa Calma. Dzielnica jest spokojna, niedaleko dostępne poczta, sklepy, lekarz.

Apartament 1
Składa się z pokoje dziennego z aneksem kuchennym, 1 sypialni, łazienki i tarasu o powierzchni około 11m2. W pełni umeblowany, kuchnia wyposażona, łącznie z lodówką. Dla mieszkańców jest dostępny basen.

Apartament 2
Apartament górny z balkonem Santa Ursula posiada salon z otwartą kuchnią, jedną sypialnię, jedną łazienkę i balkon. Powierzchnia apartamentu – ok. 45 m².

Oba apartamenty są wyremontowane, gotowe do zamieszkania. Na terenie obiektu znajduje się basen dostępny tylko dla mieszkańców oraz wspólny ogród.
Apartamenty stanowią wspaniałą inwestycję, gdyż wczasy na wyspie, podobnie jak wakacje w Grecji, przyciągają turystów poszukujących apartamentów na wynajem na okres swoich wakacji.

OKOLICA
Fuerteventura jest drugą pod względem wielkości wyspą należącą do archipelagu Wysp Kanaryjskich, położona na Oceanie Atlantyckim, zaledwie 100km od północno-zachodniego wybrzeża Afryki.
Klimat wyspy stanowi jeden z głównych czynników, który przyczynił się do rozwoju turystyki tutaj. Temperatury na Fuerteventurze rzadko spadają poniżej 20 stopni Celsjusza, natomiast latem zazwyczaj przekraczają próg 30 stopni. Amatorzy plażowania będą zachwyceni ilością słońca, które świeci tu przez 330 dni w ciągu roku. Dzięki silnym wiatrom Fuerteventura jest niekwestionowanym rajem dla miłośników sportów wodnych. I tak jak narty w Austrii są magnesem przyciągającym osoby uwielbiające szusowanie po białych stokach, tak Fuerteventura słynie z rewelacyjnych warunków do uprawiania windsurfingu. Wiatr okazuje się także zbawienny dla tych, którzy postanawiają odkryć uroki wyspy na piechotę, podczas wędrówek licznymi szlakami i trasami turystycznymi. Fuerteventura to jedna z najczęściej wybieranych na wakacje Wysp Kanaryjskich.
Dzięki swoim 150-ciu kilometrom piaszczystego wybrzeża internauci z całego świata w 2013 roku, podczas głosowania uplasowali Fuerteventurę na pierwszym miejscu spośród wszystkich hiszpańskich wysp i na dziesiątym miejscu spośród wysp europejskich.

CENA I WARUNKI SPRZEDAŻY
Koszt jednego apartamentu wynosi 70000EUR.

Kontakt:
Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:
http://www.abierto.pl/nieruchomosci/ES23-apartamenty-santa-ursula/szczegoly#ad-image-0