Bungalow z basenem w Corralejo

Mar 15, 17 Bungalow z basenem w Corralejo

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Oferujemy na sprzedaż bungalow z basenem w zabudowie bliźniaczej przy plaży w Corralejo, na wyspie Fuerteventura. Powierzchnia nieruchomości wynosi 48mkw. Bungalow posiada 2 pokoje – 1 sypialnia i 1 salon, jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. Na zewnątrz znajduje się taras oraz prywatny basen. Na wyposażeniu jest między innymi lodówka.

Jest to idealna nieruchomość zarówno dla osób, które mają zamiar wynajmować bungalow, jak i chcą same spędzać tutaj wolny czas. Fuerteventura to wyspa, na której można wypoczywać o każdej porze roku, podobnie jak można planować wakacje w Chorwacji nie tylko na okres letni.

OKOLICA
Fuerteventura jest drugą pod względem wielkości wyspą należącą do archipelagu Wysp Kanaryjskich, położona na Oceanie Atlantyckim, zaledwie 100km od północno-zachodniego wybrzeża Afryki.
Klimat wyspy stanowi jeden z głównych czynników, który przyczynił się do rozwoju turystyki tutaj. Temperatury na Fuerteventurze rzadko spadają poniżej 20 stopni Celsjusza, natomiast latem zazwyczaj przekraczają próg 30 stopni. Amatorzy plażowania będą zachwyceni ilością słońca, które świeci tu przez 330 dni w ciągu roku. Dzięki silnym wiatrom Fuerteventura jest niekwestionowanym rajem dla miłośników sportów wodnych. Wiatr okazuje się także zbawienny dla tych, którzy postanawiają odkryć uroki wyspy na piechotę, podczas wędrówek licznymi szlakami i trasami turystycznymi. Fuerteventura to jedna z najczęściej wybieranych na wakacje Wysp Kanaryjskich.
Dzięki swoim 150-ciu kilometrom piaszczystego wybrzeża internauci z całego świata w 2013 roku, podczas głosowania uplasowali Fuerteventurę na pierwszym miejscu spośród wszystkich hiszpańskich wysp i na dziesiątym miejscu spośród wysp europejskich.

CENA I WARUNKI SPRZEDAŻY
Koszt nieruchomości to 250.000EUR.

Kontakt:
Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:
http://www.abierto.pl/nieruchomosci/ES25-bungalow-z-basenem/szczegoly#ad-image-0