Bungalowy Starfish

Paź 02, 17 Bungalowy Starfish

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Bungalowy Starfish to dwa domki wakacyjne o łącznej powierzchni 88m2, posiadające w sumie 6 pokoi. Są w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Położone są nad samym morzem (zaledwie 70 metrów) w miejscowości Umag na Półwyspie Istryjskim.

W odległości około 100 metrów jest hotel, restauracja i sklep z żywnością. Centrum Umag jest oddalone o około 2200 metrów. Działka na której znajduje się nieruchomość jest ogrodzona. Domki są w pełni wyposażone – klimatyzacja, telewizja satelitarna, internet, kuchnia, lodówka, meble kuchenne, okiennice. Każdy domek ma 44m2 (łącznie 88m2). W skład domków wchodzą: 4 sypialnie, 2 salony, 2 łazienki z wanną i 2 kuchnie. Każda sypialnia wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka. Domki nadają się na wakacje w Chorwacji jesienią oraz wiosną.

Na działce znajduje się wiele drzew i jest dużo zieleni w okolicy. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi lokalnej (Umag – Novigrad). Jest tu prywatny ogród i miejsce parkingowe. Domki posiadają tarasy.

OKOLICA
Umag to typowe, istryjskie miasto z populacją około 20.000. Położone nad samym morzem przyciąga każdego roku tysiące turystów. W okresie letnim przeżywa prawdziwe oblężenie, podobnie jak większość chorwackich miast, dlatego warto rozważyć wyjazd do Chorwacji w okresie jesiennym. Ceny są w tym czasie znacznie niższe, podobnie jak temperatury, a do tego jest znacznie mniej tłoczno.

Najbliższa plaża oddalona jest o 70m, restauracja i sklep spożywczy o 100m.

CENA I WARUNKI SPRZEDAŻY
Koszt nieruchomości to 175.000EUR. Wymagana zaliczka gwarancyjna w wysokości 10% , a pozostała kwota płatna w momencie podpisania umowy. Koszty notariusza mogą być dzielone, natomiast reszta i podatki płatne przez kupującego.

Kontakt:
Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:
http://www.abierto.pl/nieruchomosci/HR5-bungalowy-starfish/szczegoly#ad-image-0