Dom w Costa Calma

Mar 15, 17 Dom w Costa Calma

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Nowy dom w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania, położony w ekskluzywnej dzielnicy Costa Calmy. Dom ma powierzchnię 130m2 i posiada trzy pokoje – dwie sypialnie, salon oraz łazienkę z prysznicem, taras i ogród. Przy domu miejsce parkingowe. Jest to idealna inwestycja lub nieruchomość do zamieszkania. Najbliższa plaża jest w odległości 300 metrów.

OKOLICA
Fuerteventura jest drugą pod względem wielkości wyspą należącą do archipelagu Wysp Kanaryjskich, położona na Oceanie Atlantyckim, zaledwie 100km od północno-zachodniego wybrzeża Afryki.
Klimat wyspy stanowi jeden z głównych czynników, który przyczynił się do rozwoju turystyki tutaj. I podobnie jak wynajem apartamentów w Bułgarii jest popularny dzięki między innymi wspaniałym warunkom do plażowania czy aktywnego wypoczynku, tak i Fuerteventura swymi pogodowymi warunkami przyciąga osoby spragnione ciepła i słońca. Temperatury na Fuerteventurze rzadko spadają poniżej 20 stopni Celsjusza, natomiast latem zazwyczaj przekraczają próg 30 stopni. Amatorzy plażowania będą zachwyceni ilością słońca, które świeci tu przez 330 dni w ciągu roku. Dzięki silnym wiatrom Fuerteventura jest niekwestionowanym rajem dla miłośników sportów wodnych. Wiatr okazuje się także zbawienny dla tych, którzy postanawiają odkryć uroki wyspy na piechotę, podczas wędrówek licznymi szlakami i trasami turystycznymi. Fuerteventura to jedna z najczęściej wybieranych na wakacje Wysp Kanaryjskich.
Dzięki swoim 150-ciu kilometrom piaszczystego wybrzeża internauci z całego świata w 2013 roku, podczas głosowania uplasowali Fuerteventurę na pierwszym miejscu spośród wszystkich hiszpańskich wysp i na dziesiątym miejscu spośród wysp europejskich.

CENA I WARUNKI SPRZEDAŻY
Koszt nieruchomości to 290.000EUR.

Kontakt:
Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:
http://www.abierto.pl/nieruchomosci/ES20-ekskluzywny-dom-w-costa-calma/szczegoly#ad-image-0