Domek Green Oasis na Fuerteventurze

Paź 02, 17 Domek Green Oasis na Fuerteventurze

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Oferujemy na sprzedaż dom typu bliźniak w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. Jest to dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 51m2, z dwoma piętrami. Na dole znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz dwa tarasy, słoneczne. Na piętrze położona jest sypialnia. Na wyposażeniu znajduje się lodówka, meble kuchenne. Łazienka z prysznicem.

Do dyspozycji właściciela są dwa wspólne baseny i ogród należące do kompleksu Green Oasis. Na terenie ośrodka znajduje się także sklep i lekarz. Plaża oddalona jest o około 600 metrów.

OKOLICA
Fuerteventura jest drugą pod względem wielkości wyspą należącą do archipelagu Wysp Kanaryjskich, położona jest na Oceanie Atlantyckim, zaledwie 100km od północno-zachodniego wybrzeża Afryki.

Klimat wyspy stanowi jeden z głównych czynników, który przyczynił się do rozwoju turystyki tutaj. I tak jak jesienne wczasy w Chorwacji są pełne słońca i ciepła, tak i wypad wakacyjny na Fuerteventurę jest możliwy przez cały rok. Wspaniałe warunki do plażowania czy aktywnego wypoczynku panują przez 365 dni w roku. Temperatury na Fuerteventurze rzadko spadają poniżej 20 stopni Celsjusza, natomiast latem zazwyczaj przekraczają próg 30 stopni. Amatorzy plażowania będą zachwyceni ilością słońca, które świeci tu przez 330 dni w ciągu roku.

Dzięki silnym wiatrom Fuerteventura jest niekwestionowanym rajem dla miłośników sportów wodnych. I jak w przypadku wyjazdu na narty do Chorwacji ma się tylko do dyspozycji okres zimowy, tak w przypadku Fuerteventury windsurfing można uprawiać przez cały rok. Wiatr okazuje się także zbawienny dla tych, którzy postanawiają odkryć uroki wyspy na piechotę, podczas wędrówek licznymi szlakami i trasami turystycznymi.

CENA I WARUNKI SPRZEDAŻY
Koszt nieruchomości to 80.000EUR.

Kontakt:
Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:
http://www.abierto.pl/nieruchomosci/ES17-domek-green-oasi/szczegoly#ad-image-0