Farma w Monte Santa Maria Tiberina

Lip 28, 16 Farma w Monte Santa Maria Tiberina

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Farma, którą Państwu oferujemy, położona jest na zboczu wzgórza, z którego roztacza się przepiękna panorama na Dolinę Tybru oraz wspaniały widok na miasto Borgo Monte Santa Maria Tiberina. Dojazd do farmy dostępny jest drogę asfaltową. Budynki zostały odrestaurowane z zachowaniem ich oryginalnego, rustykalnego charakteru. Zapewniają one przyjemny pobyt gościom, a dochód obecnym właścicielom, którzy wynajmują farmę. Niektóre wnętrza domów wymagają remontu. Powierzchnia budynków wynosi 295m2 i w sumie oferują 11 pokoi.
W skład farmy wchodzą trzy budynki:
– San Francesco – 115m2 wewnętrznej powierzchni, 2 piętra. Wejście do domu jest przez zewnętrzne schody prowadzące na pierwsze piętro. Znajduje się tu salon z kominkiem, kuchnia i łazienka. Wewnętrzne schody prowadzą na parter z dużą sypialnią z przestrzenią wypoczynkową, która przylega do pojedynczej sypialni, drugiej sypialni dwuosobowej i łazienki. Hol wejściowy z bezpośrednim dostępem na zewnątrz. Taras na górze zewnętrznych schodów pozwala dostać się do drugiego budynku.

– Santa Chiara – najmniejszy z domów, często jest wynajmowany z sąsiednim San Francesco. Na piętrze jest pokój dzienny, sypialnia z podwójnym łóżkiem i łazienka, a na parterze pokój dwuosobowy oraz kuchnia/jadalnia z dostępem do tarasu.

– Santa Maria oddalona jest od pozostałych dwóch domów o kilka metrów, ma 122m2 powierzchni mieszkalnej. Na parterze jest korytarz, 2 sypialnie i 2 łazienki. Na pierwsze piętro prowadzą wewnętrzne schody. Jest tu salon z aneksem kuchennym, a na poddaszu jest dodatkowa sypialnia i łazienka. Na zewnątrz taras.

Cała farma liczy około 1ha jest ogrodzona. Posiada podłączenie sieci elektrycznej, pobór wody z prywatnych zbiorników. Gaz LPG do gotowania i ogrzewania w 2 domach znajduje się w zbiorniku zewnętrznym. Poniżej domów jest basen o wymiarach 12x6m.

Tutejszy klimat, ciepły i przyjemny, w przeciwieństwie do zimna jakim charakteryzuje się Norwegia, czy upału, jaki zapewnia południe Hiszpanii, pozwala na wspaniały i relaksujący wypoczynek o każdej porze roku.

OKOLICA
Najbliższe sklepy i wszelkie udogodnienia znajdują się w małej miejscowości Trestina, oddalonej o około 15 minut jazdy samochodem. Lotnisko w Perugii natomiast oddalone jest o 45 minut jazdy samochodem. Wynajem samochodów Włochy, podobnie jak wynajem auta Wrocław, oferują na każdym lotnisku w atrakcyjnych cenach.

CENA I WARUNKI SPRZEDAŻY
Cena za farmę wynosi 750.000EUR.

KONTAKT
Więcej szczegółów można znaleźć na stronie:
http://www.abierto.pl/nieruchomosci/IT13-farma-w-monte-santa-maria-tiberina/szczegoly#ad-image-0