The Boathouse

Maj 12, 15 The Boathouse

Opis nieruchomości
The Boathouse to apartament o powierzchni 93m2, który znajduje się w miejscowości Perast, w Czarnogórze. Mieszaknie posiada 6 pokoi. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i gotowa do zamieszkania.
Apartament składa się z dwóch kondygnacji. Dwie sypialnia oraz jedna łazienka znajdują się na górze. Na dół prowadzą schody wykonane są z pięknego drewna dębowego, gdzie zlokalizowana jest otwarta kuchnia/duża jadalnia. Stąd przechodzi się do dużego salonu/części wypoczynkowej. Na parterze jest również łazienka oraz pokój gospodarczy z bojlerem na gorącą wodę.

Mieszkanie zajmuje centralną częścią 400-letniej, starej, oryginalnej, weneckiej willi. Mieszkanie jest ustawione na przedniej linii nabrzeża. Blisko jest stąd do plaży, barów i restauracji. Czarnogóra wakacje oferuje tutaj naprawdę w warunkach komfortowych. Poza tym Perast jest uważany za jedno z piękniejszych, czarnogórskich miast.
Apartament posiada widok na morze oraz miejsce parkingowe.

Okolica
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się hangar dla łodzi. Mieszkanie posadowione jest w samym sercu zabytkowego miasta Perast. Plaże, bary, restauracje i sklepy znajdują się w niewielkiej odległości. W Perast istnieje możliwość wypożyczenia łodzi i kajaków, a także skorzystania z oferty wycieczek do znanych wysp Czarnogóry czy też okolicznych miejscowości. I podobnie jak urocza miejscowość Privlaka w Chorwacji zapewnia wspaniałe wakacje nad Adriatykiem, tak i Perast jest jednym z popularniejszych ośrodków turystycznych wybrzeża Czarnogóry.

Cena i warunki sprzedaży
Koszt nieruchomości to 280.000 €.

Kontakt:
Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:
http://www.abierto.pl/nieruchomosci/ME6-the-boathouse/szczegoly#ad-image-0