Villa Bubi w Puli

Paź 02, 17 Villa Bubi w Puli

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Willa Bubi to dom typu bliźniak, w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania. Dom ma powierzchnię 498m2, a powierzchnia gruntu wynosi 1100m2. Posiada 15 pokoi rozłożonych na 3 poziomach:
– Poziom parteru: trzy apartamenty z jedną sypialnią i jeden apartament z trzema sypialniami.
– Pierwsze piętro: podobnie jak poziom parteru.
– Drugie piętro: jeden apartament z trzema sypialniami i z balkonem o powierzchni 20m2 .
Dodatkowy obiekt: apartament z jedną sypialnią.

Na wyposażeniu willi jest klimatyzacja (w sypialniach), centralne ogrzewanie we wszystkich apartamentach, telewizja satelitarna we wszystkich apartamentach, internet (bezprzewodowe łącze), kuchenka, lodówka, zmywarka, pralka, meble kuchenne, rolety. Kuchnie i łazienki są w pełni wyposażone. Apartamenty wyposażone w sejf.
Willa posiada taras (również na dachu) i balkony, oferuje także widok na morze. Na terenie nieruchomości jest także parking. Jest tu także kamienna jadalnia wyposażona w duży grill i dwa małe grille oraz duża altana z dwoma kamiennymi stołami i ławeczkami dla 20 osób, gdzie można oglądać telewizję na świeżym powietrzu. Villa Bubi to rewelacyjny obiekt dla osób mających w planach wynajmować apartamenty dla turystów. Pozwala ona na zakwaterowanie dużych grup, drużyn sportowych, studentów czy emerytów.

OKOLICA
Willa znajduje się w pięknej miejscowości Pula, na Półwyspie Istryjskim. Panujący tu klimat pozwala na całoroczny wynajem obiektu. Letni, jak i jesienny urlop w Chorwacji w tym regionie pozwala na wspaniały wypoczynek, a pogoda panująca tu poza wysokim sezonem sprzyja zwiedzaniu. Pula, podobnie jak Split czy Dubrownik oferuje wspaniałe zabytki i liczne miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć.

Plaża oddalona jest o willi zaledwie o 500m. W odległości 100m znajduje się restauracja.

CENA I WARUNKI SPRZEDAŻY
Koszt nieruchomości to 1.200.000EUR. Sprzedaż zostanie dokonana w drodze umowy między sprzedającym a kupującym. Nabywca płaci koszty zawarcia umowy.

Kontakt:
Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:
http://www.abierto.pl/nieruchomosci/HR7-apartamenty-villa-bubi/szczegoly#ad-image-0