Willa en El Castillo

Paź 24, 16 Willa en El Castillo

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Oferujemy Państwu na sprzedaż willę w Hiszpanii, położoną na wyspie Fuerteventura, w Caleta de Fuste. Fuerteventura, podobnie jak Francuska Riwiera, to region niezwykle popularny wśród turystów z całego świata.

Nasza willa, o powierzchni 160m2, posiada 4 pokoje, jest w pełni umeblowana i gotowa do zamieszkania. Powierzchnia gruntu należącego do willi wynosi 395m2. Nieruchomość posiada 3 sypialnie, salon sofą oraz przestrzenią jadalnianą, kuchnię oraz łazienkę. Na zewnątrz jest taras oraz prywatny basen.

Willa oddalona jest zaledwie 10km od lotniska i w niedalekiej odległości od plaży.

OKOLICA
Wyspa Fuerteventura należy do archipelagu Wysp Kanaryjskich na Oceanie Atlantyckim. Jest ona drugą wyspą, pod względem wielkości, tego archipelagu. Zlokalizowana jest zaledwie 100km od północno-zachodnich wybrzeży Afryki. Jej największym atutem jest wyśmienita pogoda, która zapewnia słońce przez niemal 330 dni w roku, a to sprawia, że temperatury bardzo rzadko spadają poniżej 20 stopni Celsjusza. Trudno tu o zakwaterowanie takie, jak tanie noclegi na Mazurach, gdyż Fuerteventura jest jednym z najpopularniejszych, hiszpańskich celów wakacyjnych wśród turystów z całego świata. Dodatkowo wyspa stanowi raj dla amatorów aktywnego wypoczynku. Fuerteventura to lokalizacja bardzo popularna wśród windsurferów – oferuje wyśmienite warunki wiatrowe, które także sprawiają, że wędrowanie po wyspie jest bardzo przyjemne, a dzięki swemu piaszczystemu wybrzeżu, które ma 150km długości, przyciąga także miłośników plażowania.

CENA I WARUNKI SPRZEDAŻY
Koszt nieruchomości to 300.000€.

Kontakt:
Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:
http://www.abierto.pl/nieruchomosci/ES24-villa-en-el-castillo/szczegoly#ad-image-0