Willa Margarita – Kiparissia

Kwi 23, 14 Willa Margarita – Kiparissia

Opis nieruchomości
Willa położona jest na zboczu wzgórza w miejscu, z którego rozciąga się przepiękny widok na góry oraz zatokę Kiparissia. Dookoła willi jest pięknie zaprojektowany ogród. Znajduje się tu 6 tarasów położonych na różnych poziomach, a także basen. W domu jest przestronny salon z czytelnią, kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę, zmywarkę, mniejszy salon, dwie sypialnie i dwie łazienki.
Budynek jest luksusowo wyposażony, ma klimatyzację, telewizję satelitarną, sprzęt stereo, internet. Jest w pełni umeblowany.
Powierzchnia domu to 160m2, a całej działki 2400m2, ale sporą jej część, bo aż 360m2 zajmują same tarasy. Tego typu nieruchomości na świecie na sprzedaż, pozwalają na prawdziwą zmianę otoczenia i wypoczynek w komfortowych warunkach.

Okolica
Willa położona jest 11 kilometrów od targowego miasteczka Kyparissia. Miasteczko jest przepięknie położone, pomiędzy morzem a górami. Posiada piękne plaże, stare miasto otoczone kamiennymi starymi murami obronnymi oraz stary zamek. Podobne zakwaterowanie Chorwacja oferuje w swych najstarszych miasteczkach nadmorskich. W mieście jest sporo restauracji serwujących tradycyjne greckie potrawy.

Warunki sprzedaży
Cena za całą posiadłość wynosi 495 000 Euro

Kontakt
Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej:

http://www.abierto.pl/nieruchomosci/GR2-willa-margarita/szczegoly